Key Account Manager – przemysł ciężki

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w wielu gałęziach przemysłu (m.in. chemia, ochrona środowiska, produkcja żywności, górnictwo). Firma oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia mające zastosowanie w różnych sektorach.

W celu wzmocnienia sprzedaży na rynku polskim, obecnie poszukujemy dla naszego Klienta zaangażowanego, i zmotywowanego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska, biuro w Warszawie

Zadania:

  • Strategiczny rozwój branż: przemysł ciężki, utylizacyjny, huty, koksownie, rafinerie, ubojnie, (opracowanie i wdrażanie planu działań marketingowych, promocji, budowanie sieci kontaktów wspierających, etc.)
  • Aktywna sprzedaż rozwiązań technologicznych dla ww.branż
  • Wykwalifikowane doradztwo i wspieranie klientów firmy (odpowiedzialność za cały proces sprzedaży)
  • Opracowanie rozwiązań technologicznych (przygotowywanie ofert, kalkulacji)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Nasze oczekiwania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętności prezentacji i negocjacji
  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek techniczny)
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży B2B (min. 3-4 lata) najchętniej we wspomnianych wyżej branżach
  • Umiejętność realizacji i finalizacji zleconych działań / projektów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienny kontakt z centralą w Niemczech)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( miejsce pracy cała Polska, biuro w Warszawie)
  • Wynagrodzenie: stała pensja + premia roczna
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Pakiet indywidualnych szkoleń rozwojowych
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/ KAK/022024  na adres mailowy: aplikacja(at)ahk.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."

 oraz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".