Technik Rozwoju Laboratorium Szkła

Naszym klientem jest międzynarodowa firma - producent przemysłowych powłok lakierniczych.

Dzięki zakładom produkcyjnym rozlokowanym na całym świecie firma dostarcza produkty dla kliku segmentów rynku np. automotive, aviation, liefstyle i glass.

W związku z rozwojem firmy i przeniesieniem części produkcji do zakładu produkcyjnego   pod Wrocławiem, poszukujemy dla naszego klienta doświadczonego kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • udoskonalanie istniejacych produktów z portfolio
  • formułowanie i testowanie próbek w celu oceny ich wydajności i funkcjonalności
  • rozwój nowych produktów w oparciu o wymagania klientów
  • prowadzenie dokumentacji wyników i analiz danych w celu optymalizacji badań
  • prowadzenie rozmów z dostawcami surowców
  • proponowanie nowych rozwiązań oraz rozwiązywanie problemów
  • odpowiedzialność za modyfikację istniejących produktów
  • odpowiedzialność za rozwój nowych produktów w oparciu o wymagania rynkowe
  • testowanie produktów w siedzibach klientów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość surowców farb i lakierów
  • doświadczenie jako technik laboratoryjny w branży farb i lakierów
  • znajomość systemów wodorozcieńczalnych np systemów dwuskładnikowych i/lub systemów piecowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży lakierniczej
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, nauka języka angielskiego, premia wakacyjna "wczasy pod gruszą", dofinansowanie przedszkola, dofinansowanie wypoczynku dla dziecka (kolonie, obozy)
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS./TLS/052024  na adres aplikacja(at)ahk.pl wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji.

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polsko-Niemiecka Izba PrzemysłowoHandlowa z siedzibą w Warszawie (00-844), przy ulicy Grzybowskiej 87 („Administrator”).

2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem na adres email: rodo@ahk.pl.

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji prowadzonej na rzecz kontrahentów Administratora, na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

4. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane do celu przyszłych rekrutacji.

5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT, podmioty na których rzecz Administrator prowadzi rekrutację, podmioty powiązane organizacyjnie z Administratorem w tym w szczególności DIHK (Deutscher Industrie- und Handelskammertag).

6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – do czasu wycofania zgody.

7. Ma Pani/Pan prawo żądania: dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu.

8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.