maj 18

Kraków, Festiwal Muzyki Filmowej: The Magic and Majesty of Alexandre Desplat

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie- jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej w Europie i na świecie. Prezentuje muzykę tworzoną na potrzeby kina. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym. Festiwal wyróżnia również coroczna obecność najwybitniejszych twórców i kompozytorów.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa ma zaszczyt zaprosić Państwa wraz z osobą towarzyszącą na jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce - na Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. W ramach festiwalu zapraszamy Państwa na koncert "The Magic and Majesty of Alexandre Desplat", który odbędzie się 18 maja 2019 r. o godz. 19:00 w krakowskim ICE.

Alexandre Desplat jest jednym z czołowych kompozytorów muzyki filmowej, dwukrotnie nagrodzonym Oscarem. Stworzył ścieżki dźwiękowe m.in. do takich filmów jak: "Grand Hotel Budapest", "Kształt wody", "Jak zostać królem", "Harry Potter i insygnia śmierci".

Przed koncertem zapraszamy Państwa na lampkę wina i poczęstunek o godz. 17.00 w Q-Hotelu, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie ICE Kraków, gdzie w miłej atmosferze będą Państwo mogli nawiązać kontakty biznesowe i odebrać bilety na koncert.

Do zobaczenia w Krakowie!

Powrót do listy