Region Wrocław
Szkolenia & Warsztaty
Spotkania online/Webcasty
SZKOLENIE ONLINE: Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie: jak ograniczyć ryzyka prawne, czerpiąc korzyści z innowacji technologicznych.
Język spotkania
polski
Firmy członkowskie AHK Polska:
500 PLN + VAT

Firmy nieczłonkowskie AHK Polska:
670 PLN + VAT
Początek wydarzenia
14.05.2024 · 10:00
Koniec wydarzenia
14.05.2024 · 14:00

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Biuro Regionalne Izby we Wrocławiu wspólnie z firmą doradczą Olesiński i Wspólnicy serdecznie zapraszają na SZKOLENIE ONLINE  nt.: Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w biznesie: jak ograniczyć ryzyka prawne, czerpiąc korzyści z innowacji technologicznych, które odbędzie się dnia 14.05.2024 w godzinach 10:00-14:00. 

 


 

Spotkanie poprowadzą eksperci z firmy doradczej Olesiński i Wspólnicy, posiadający doświadczenie w obszarach nowych technologii TMT i AI.

Uczestnikom przekażą praktyczną wiedzę, która pomoże rozumieć i sprawnie obracać się w kluczowych regulacjach biznesowych zastosowań sztucznej inteligencji oraz stawić czoła wyzwaniom związanym z wdrożeniami AI w organizacji.

Szczególna uwaga poświęcona zostanie kwestiom (cyber)bezpieczeństwa oraz ochrony danych, a także problematycznym kwestiom z zakresu własności intelektualnej w kontekście dużych modeli językowych. W trakcie szkolenia omówiony zostanie również Akt w sprawie sztucznej inteligencji i jego wpływ na biznesowe procesy automatyzacyjne.

Dołącz do wydarzenia, aby zdobyć wiedzę niezbędną do skutecznego ograniczania ryzyk prawnych związanych z implementacją rozwiązań AI w biznesie. Zapraszamy!

 

PROGRAM:

  1. Ramy prawne biznesowych zastosowań AI (mapowanie kluczowych regulacji dla biznesu).
  2. Wyzwania bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych przy stosowaniu narzędzi generatywnej sztucznej inteligencji.
  3. Ochrona własności intelektualnej w dobie dużych modeli językowych.
  4. Akt w sprawie sztucznej inteligencji i jego wpływ na procesy automatyzacji w biznesie.
  5. Jak odpowiedzialnie wdrażać rozwiązania AI w organizacji.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest skierowane do uczestników spoza branży prawnej i doradczej.

Zgłoszenie prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na górze strony do dnia: 07.05.2024

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja wyłącznie pisemnie do dnia 07.05.2024

Po tym terminie obciążymy Państwa pełnymi kosztami uczestnictwa. Do dn. 10.05.2024 uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu. AHK Polska zastrzega sobie prawo do zmian w programie szkolenia lub zmiany terminu. Informacja telefoniczna pod numerem: +48 501 92 23 59

Beata Ausbiter-Żuk

Beata Ausbiter-Żuk

Biuro Regionalne Wrocław

Partner

Speaker

Joanna Lentka-Wróbel

Radczyni prawna, Senior Manager w Olesiński i Wspólnicy.
Współodpowiedzialna za praktykę nowych technologii / TMT w OW.

Doradza w zakresie nowych technologii oraz IT od 2012 r. Posiada ogromne doświadczenie w doradzaniu przy procesach wdrożeniowych IT w organizacjach, rozumiejąc nie tylko prawne, ale również biznesowe uwarunkowania tych procesów.

Brała udział w jednych z największych w Polsce projektów cyfryzacji przedsiębiorstw, gdzie pełniła rolę liderską w obszarze prawno-podatkowym (m.in. dla spółek z branży usług outsourcingowych czy z branży produkcji spożywczej) oraz przy innowacyjnych projektach (m.in. wdrożeniu innowacyjnej technologii telewizji internetowej). Wielokrotnie wyróżniana w międzynarodowym rankingu The Legal 500 w obszarze TMT.

Maria Dymitruk

Radczyni prawna, Counsel w Olesiński i Wspólnicy.

Doktor nauk prawnych i pracownik naukowy na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Autorka rozprawy doktorskiej na temat dopuszczalności stosowania sztucznej inteligencji w postępowaniu cywilnym.

Specjalizuje się w zagadnieniach sztucznej inteligencji i prawa. Posiada bogate portfolio publikacji naukowych i branżowych w dziedzinie sztucznej inteligencji, a także duże doświadczenie badawcze. Jest uznanym szkoleniowcem i prelegentem, występuje na licznych wydarzeniach dotyczących prawa IT.
Ma duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami, koordynacji projektów prawnych i współpracy międzynarodowej, w tym w kooperacji z takimi podmiotami jak Komisja Europejska czy Agencja Praw Podstawowych UE. Obecnie przewodniczy Komisji ds. Nowych Technologii Federacji Adwokatur.