Region Wrocław
Szkolenia & Warsztaty
Spotkania online/Webcasty
SZKOLENIE ONLINE: Supersprzedawca wg Stylów Myślenia FRIS. Sztuka zrozumienia klienta.
Język spotkania
polski
Firmy członkowskie AHK Polska:
900 PLN + VAT
(cena obejmuje test)

Firmy nieczłonkowskie AHK Polska:
1200 PLN + VAT
(cena obejmuje test)
Początek wydarzenia
13.06.2024 · 10:00
Koniec wydarzenia
13.06.2024 · 16:30

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Biuro Regionalne Izby we Wrocławiu wspólnie z trenerem Tomaszem Biernackim z firmy Słowodajnia serdecznie zapraszają na 

Szkolenie onlineSupersprzedawca wg Stylów Myślenia FRIS. Sztuka zrozumienia klienta,

które odbędzie się dnia 13.06.2024 w godzinach 10:00-16:30. 

 

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, umiejętność efektywnej sprzedaży staje się kluczowa nie tylko dla przedstawicieli handlowych, ale dla każdego, kto ma kontakt z klientem (drugim człowiekiem). Szkolenie "Supersprzedawca. Style Myślenia FRIS to okazja, by lepiej zrozumieć potrzeby odbiorcy wynikające z jego perspektywy poznawczej (Fakty – Relacje – Idee - Struktury) i  dzięki temu skuteczniej komunikować się i budować trwałe relacje. 

Podczas szkolenia poznasz swój Styl Myślenia i swoje Supermoce sprzedażowe, po czym wykorzystasz je do rozmowy sprzedażowej z klientem o różnym typie poznawczym. Bazując na modelu FRIS, dowiesz się:

-  Jak rozpoznać typ klienta wg Stylu Myślenia

- Jak rozmawiać językiem klienta

- Jakie pytania zadawać aby być zrozumianym?

- Jak zadawać pytania aby nie wyprowadzić rozmówcy z jego strefy komfortu?

- Jak prezentować rozwiązania (wynikające ze zbadania potrzeb) aby być efektywnym i przekonującym?

- Jak długo powinna trwać prezentacja usługi lub produktu?

- Na co zwraca uwagę klient podczas prezentacji?

- Bank zwrotów przydatnych do obsługi danego typu klienta

 

Uwaga!

Przed szkoleniem zalecamy zrobienie testu Stylu Myślenia (test w cenie szkolenia), który określi Twój Styl Myślenia i Styl Działania (test należy zrobić najpóźniej 7 dni przed szkoleniem, jego wyniki zostaną wysłane w postaci 20-o stronicowego raportu PDF, szczegóły po zgłoszeniu uczestnictwa). 

Szkolenie przeprowadzi certyfikowany trener FRIS, jeden z twórców narzędzia rozwojowego "Superbohaterowie Stylów Myślenia FRIS" Tomasz Biernacki. 

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenie prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na górze strony do dnia: 06.06.2024 z uwagi na zrobienie testu i sporządzenie raportu. 

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja wyłącznie pisemnie do dnia 06.06.2024

Po tym terminie obciążymy Państwa pełnymi kosztami uczestnictwa. Do dn. 11.06.2024 uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu. AHK Polska zastrzega sobie prawo do zmian w programie szkolenia lub zmiany terminu. Informacja telefoniczna pod numerem: +48 501 92 23 59


Zapraszamy!

Beata Ausbiter-Żuk

Beata Ausbiter-Żuk

Biuro Regionalne Wrocław

Partner

Speaker

Tomasz Biernacki

Trener rozwoju; trener kompetencji cyfrowych; trener kompetencji miękkich; trener biznesu; certyfikowany trener Stylów Myślenia FRIS®; certyfikowany trener Design Thinking®; certyfikowany edukator Adobe®, facylitator szkoleń kadry kierowniczej.
Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii im. Leona Koźmińskiego, Marketingu
i Reklamy w Wyższej Szkole Zarządzania / The Polish Open University, Historii
na Uniwersytecie Warszawskim.

Autor kursów, wykładów i warsztatów o wykorzystaniu AI w nauce i pracy, wykładowca w Szkole Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego, współtwórca
i wdrożeniowiec narzędzia rozwojowego opartego na Modelu FRIS® „Styl myślenia Superbohatera”®, współtwórca programu wspierającego cyfrowe kompetencje nauczycieli „Kreatywny Start z Adobe”, pomysłodawca i koordynator prekursorskiego rozwiązania do szkolnych podręczników OcoolAR opartego na technologii rozszerzonej rzeczywistości, autor programu nauczania za pomocą komiksu dla szkół i firm, współtwórca szkoleniowej gry typu work – life – harmony pt. „120 godzin”.

Styl pracy trenera:
Maksimum praktyki, minimum teorii; mini wykład z pigułkami wiedzy, interakcja z grupą, wykorzystanie innowacyjnych narzędzi: AI, gra, film, komiks, eksperyment, prototyp, doświadczenie.