Region Wrocław
Szkolenia & Warsztaty
Spotkania online/Webcasty
SZKOLENIE ONLINE: Design Thinking z AI - jak połączyć w pracy kreatywność ze zorganizowaniem myślenia
Język spotkania
polski
Firmy członkowskie AHK Polska:
600 PLN + VAT

Firmy nieczłonkowskie AHK Polska:
750 PLN + VAT
Początek wydarzenia
28.06.2024 · 10:00
Koniec wydarzenia
28.06.2024 · 14:30

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Biuro Regionalne Izby we Wrocławiu wspólnie z trenerem Tomaszem Biernackim z firmy Słowodajnia serdecznie zapraszają na 

Szkolenie onlineDesign Thinking z AI - jak połączyć w pracy kreatywność ze zorganizowaniem myślenia,

które odbędzie się dnia 28.06.2024 w godzinach 10:00-14:30. 

 

Doświadczenie procesu Design Thinking pozwala odkryć w sobie potencjał kreatywności i inwencji. Design Thinking to konkretny sposób postrzegania rzeczywistości i skutecznego działania, który można wykorzystać do rozwiązywania problemów lub tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Dzięki połączeniu twórczego myślenia z ustrukturyzowanym procesem, każdy warsztat jest niepowtarzalny, a jednocześnie efektywny, gdyż jego rezultatem są wykonane przez uczestników prototypy rozwiązań. 

Design Thinking to podejście do rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji, które skupia się na empatii i zrozumieniu potrzeb użytkowników. Jest to proces iteracyjny, który obejmuje pięć etapów:

  1. Empatia: Poznanie użytkowników i ich problemów.
  2. Definicja: Określenie problemu, który chcesz rozwiązać.
  3. Ideacja: Wygenerowanie jak największej liczby pomysłów na rozwiązania.
  4. Prototypowanie: Stworzenie prototypów rozwiązań i ich testowanie z użytkownikami.
  5. Implementacja: Wdrożenie najlepszego rozwiązania.

Szkolenie z Design Thinking jest przeznaczone dla osób, które chcą:

  • Rozwijać swoje umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Tworzyć innowacyjne produkty i usługi.
  • Lepiej rozumieć potrzeby swoich użytkowników.
  • Współpracować bardziej efektywnie w zespołach.

Szkolenie z Design Thinking może pomóc w: tworzeniu nowych produktów i usług, ulepszaniu istniejących produktów i usług, rozwiązywaniu złożonych problemów, rozwijaniu nowych modeli biznesowych czy zwiększaniu satysfakcji klientów. 

Szkolenie jest przydatne dla osób z różnych branż i zawodów, m.in.: projektantów, inżynierów, przedsiębiorców, menedżerów produktu, pracowników marketingu, studentów. 

Podczas zajęć poznamy techniki kreatywne do tworzenia pomysłów oraz narzędzia do ich oceny i selekcji, a także skorzystamy z pomocy AI dla przyspieszenia i usprawnienia pracy. W szkoleniu z Design Thinking poznamy różne narzędzia i techniki, które pomogą w procesie projektowania, m.in.: mapy empatii, burza mózgów, storyboarding, prototypowanie, testowanie użytkowników. 

 

Szkolenie przeprowadzi certyfikowany trener Design Thinking - Tomasz Biernacki. 

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenie prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na górze strony do dnia: 24.06.2024

Uwaga! Bezkosztowa rezygnacja wyłącznie pisemnie do dnia 24.06.2024

Po tym terminie obciążymy Państwa pełnymi kosztami uczestnictwa. Do dn. 25.06.2024 uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu. AHK Polska zastrzega sobie prawo do zmian w programie szkolenia lub zmiany terminu. Informacja telefoniczna pod numerem: +48 501 92 23 59


Zapraszamy!

Beata Ausbiter-Żuk

Beata Ausbiter-Żuk

Biuro Regionalne Wrocław

Partner

Speaker

Tomasz Biernacki

Trener rozwoju; trener kompetencji cyfrowych; trener kompetencji miękkich; trener biznesu; certyfikowany trener Stylów Myślenia FRIS®; certyfikowany trener Design Thinking®; certyfikowany edukator Adobe®, facylitator szkoleń kadry kierowniczej.
Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii im. Leona Koźmińskiego, Marketingu
i Reklamy w Wyższej Szkole Zarządzania / The Polish Open University, Historii
na Uniwersytecie Warszawskim.

Autor kursów, wykładów i warsztatów o wykorzystaniu AI w nauce i pracy, wykładowca w Szkole Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego, współtwórca
i wdrożeniowiec narzędzia rozwojowego opartego na Modelu FRIS® „Styl myślenia Superbohatera”®, współtwórca programu wspierającego cyfrowe kompetencje nauczycieli „Kreatywny Start z Adobe”, pomysłodawca i koordynator prekursorskiego rozwiązania do szkolnych podręczników OcoolAR opartego na technologii rozszerzonej rzeczywistości, autor programu nauczania za pomocą komiksu dla szkół i firm, współtwórca szkoleniowej gry typu work – life – harmony pt. „120 godzin”.

Styl pracy trenera:
Maksimum praktyki, minimum teorii; mini wykład z pigułkami wiedzy, interakcja z grupą, wykorzystanie innowacyjnych narzędzi: AI, gra, film, komiks, eksperyment, prototyp, doświadczenie.