Canva
Hotel Mercure Grand
Konferencje
Delegacje i wyjazdy studyjne
Polsko-Niemiecka Konferencja "Technologie Medyczne"
Miejsce
Hotel Mercure Grand
ul. Krucza 28
00-522
Warszawa
Show place in map
Język spotkania
Wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie (polski-niemiecki)
Udział w konferencji jest bezpłatny
Początek wydarzenia
04.09.2023 · 12:00
Koniec wydarzenia
04.09.2023 · 16:00
Organizatorzy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza do udziału w „Polsko-Niemieckiej Konferencji "Technologie Medyczne"” (04.09.2023r.).

 

Podczas konferencji postaramy się znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania:

- jakie są obecne trendy w branży medycznej zarówno w Polsce, jak i w Niemczech? Jaki wpływ na rozwój opieki medycznej mają nowoczesne urządzenia oraz technologie medyczne?

- z jakich innowacyjnych rozwiązań korzysta prywatna opieka medyczna w Polsce? Jakie są potrzeby na przyszłość w tym zakresie? (na przykładzie Medicover)

Spotkanie będzie także sposobnością, aby poznać innowacyjne produkty medyczne z obu krajów oraz wymienić się doświadczeniami. Dokładny program konferencji TUTAJ.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli sektora publicznego oraz firm z szeroko rozumianego obszaru ochrony zdrowia (przedstawiciele władz i instytucji, podmiotów ochrony zdrowia, środowisk medycznych, startupów, firm informatycznych, dystrybutorów) i inne zainteresowane tematem konferencji.

DODATKOWA INFORMACJA:

Wydarzenie odbędzie się w ramach organizowanej na zlecenie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Ochrony Klimatu (BMWK) misji gospodarczej niemieckich przedsiębiorców oferujących rozwiązania medyczne dla szpitali, gabinetów lekarskich i innych placówek ochrony zdrowia, która trwa w dniach 04. – 08.09.2023r.. 

W wydarzeniu uczestniczyć będą niemieckie firmy z branży medycznej, które zainteresowane są nawiązaniem kontaktów z partnerami w Polsce. Po konferencji zapraszamy uczestników konferencji do rozmów biznesowych z niemieckimi firmami. Więcej o tych firmach TUTAJ.

Dominika Knauer

Dominika Knauer

Indywidualne Doradztwo Rynkowe

Program konferencji

Partnerzy projektu