Hotel Mercure GRAND
Konferencje
Konferencja: „Innowacyjne technologie dla gospodarki wodno-ściekowej w Polsce i w Niemczech”
Miejsce
Hotel Mercure GRAND
Sala Olimp I, 10. piętro
ul. Krucza 28
00-522
Warszawa
Polska
Show place in map
Język spotkania
Polski, niemiecki (tłumaczenie symultaniczne)
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Początek wydarzenia
11.06.2024 · 09:00
Koniec wydarzenia
11.06.2024 · 15:00

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) organizuje dnia 11. czerwca 2024 konferencję, która ma celu przedstawienie potencjału i kierunków rozwoju w branży wodno-ściekowej w Polsce i w Niemczech.

 

W konferencji będą uczestniczyć eksperci z Polski i z Niemiec, którzy przedstawią sytuację na obydwu rynkach, jak i firmy oferujące produkty oraz usługi, które są zainteresowane podjęciem współpracy z polskimi przedsiębiorstwami.

Do udziału zapraszamy firmy szeroko pojętej branży uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, jak też samorządy, zakłady komunalne, firmy budowlane, organizacje branżowe oraz inne osoby zainteresowane tematem konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza online.

Prezentacje będą tłumaczone symultanicznie (jęz. polski i niemiecki).
Program konferencji znajduje się tutaj.

Dodatkowo zapraszamy uczestników jak i inne zainteresowane firmy do rozmów handlowych z niemieckimi firmami, które będą uczestniczyć w projekcie. Rozmowy te możliwe są w trakcie konferencji w Warszawie lub też w ciągu trzech kolejnych dni, t.j. od 12. do 14. czerwca 2024, kiedy to niemieckie firmy będą podróżować po Polsce i rozmawiać z potencjalnymi partnerami handlowymi w ich siedzibach (lista firm niemieckich do pobrania tutaj). Więcej informacji o rozmowach biznesowych z niemieckim firmami tutaj.

Andrzej Giesek

Andrzej Giesek

Manager
Zarządzanie Projektami / Targi

LISTA NIEMIECKICH FIRM

PROGRAM KONFERENCJI

Partnerzy