Do wynajęcia: Nowocześnie wyposażony wielokondygnacyjny budynek logistyczny położony 70 km od granicy niemieckiej

Do wynajęcia: Nowocześnie wyposażony wielokondygnacyjny budynek logistyczny położony 70 km od granicy niemieckiej

Nieruchomość wielokondygnacyjna zlokalizowana jest w mieście Świebodzin (województwo lubuskie), położonym przy drodze ekspresowej S3 i autostradzie A2. Dostępna powierzchnia użytkowa wynosi 1.334 m². Bliskość granicy z Niemcami stwarza doskonałe warunki dla inwestycji logistycznych. Do niedawna nieruchomość była użytkowana przez międzynarodową firmę kurierską, która na przestrzeni lat zmodernizowała budynek.

Budynek posiada cztery kondygnacje (parter + 3 piętra) o powierzchni 650 m² każda. Obecnie dostępne są dwa piętra (razem 1.334 m²). Dostawa jest zapewniona przez trzy bramy wjazdowe i rampę załadunkową. Wyższe piętra są dostępne za pośrednictwem dwóch wind towarowych (udźwig 1 t, odpowiednie dla europalet). Obciążenie sufitu wynosi 600 kg/m².Budynek wyposażony jest w monitoring kamerowy, a przy wejściu/wyjściu zainstalowana jest cyfrowa kontrola dostępu. W cenę wynajmu wliczone jest zarządzanie budynkiem, ochrona i odśnieżanie. System solarny na dachu obniża koszty energii elektrycznej.

Właściciel jest deweloperem specjalizującym się w obiektach logistycznych. Spółka wynajmuje również nowe obiekty na cele produkcyjne i magazynowe w miastach zachodniej Polski: Nowej Soli, Kożuchowie, Świebodzinie, Gubinie, Skwierzynie i Nowogardzie. Dzięki temu, w przypadku zmiany zapotrzebowania na powierzchnię magazynową, można bez problemu zaoferować przeniesienie do alternatywnych nieruchomości logistycznych położonych w niedalekiej odległości.

Miasto Świebodzin, liczące 22.000 mieszkańców, leży zaledwie 70 km od granicy polsko-niemieckiej i 160 km od stolicy Niemiec Berlina, a dojechać do niego można również pociągiem. Miasto położone jest w województwie lubuskim, w odległości 44 km od Zielonej Góry, stolicy województwa, i 100 km od Poznania, stolicy Wielkopolski. Wśród międzynarodowych inwestorów w województwie lubuskim są m.in. Gedia Poland, Kronopol, IKEA Industry, AB Foods Polska i Rockwool Polska.

 

Lokalizacja