Stacja ładowania

Ekoenergetyka

Nevron to nowoczesna, szybka stacja ładowania o mocy 350 kW dedykowana samochodom elektrycznym. Jej główne zalety to duża moc, nowoczesny interfejs, znormalizowane wtyczki ładowania oraz podział mocy na dwie satelitki. Stacja pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch samochodów. Posiada 17-calowy ekran dotykowy LCD. Może zawierać wtyczki w różnych konfiguracjach: CCS (HPC), CHAdeMO. Jest zgodna z niemieckim prawem kalibracyjnym. 
Mega Charger X 1200 to stacja ładowania pojazdów elektrycznych o mocy 1200 kW zamknięta w kontenerze. Jest to wielowyjściowe urządzenie, którego moc można podzielić według potrzeb i dostarczyć do pojazdów np. za pomocą satelitek z wtyczkami plug-in CCS Combo 2. Jest w stanie zasilać aż do 20 pojazdów jednocześnie, dzięki inteligentnemu systemowi dynamicznego zarządzania mocą, który pozwala wykorzystywać ją w optymalny sposób. To największa w Europie stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Jej unikalne rozwiązania umożliwiają dalszy rozwój produktu.

Ekoenergetyka to firma technologiczna z Zielonej Góry będąca liderem wśród producentów infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Dotychczas uruchomiła ponad 1400 systemów ładowania dużej mocy. Firma świadczy globalne usługi wdrożeniowe i serwisowe, monitoruje i zdalnie zarządza infrastrukturą ładowania w 19 krajach. Portfolio produktów obejmuje innowacyjne stacje o mocy do 350 kW oraz urządzenia dla hub’ów ładowania o mocy do 2200 kW.

https://ekoenergetyka.com.pl/pl/