Interaktywna nauka

Didactix IT

Podłoga interaktywna FlySky to produkt multimedialny pozwalający na wszechstronną naukę, terapię i zabawę użytkownikom w każdym wieku. Jego integralną częścią jest projektor krótkoogniskowy, jednostka obliczeniowa oraz kamera wraz z oprogramowaniem. Za pomocą umieszczonego wewnątrz rzutnika, na podłogę wyświetlany jest obraz, który aktywują poruszający się po nim użytkownicy. Aktywny obszar doświetlany jest umieszczonymi w dolnym panelu diodami LED. W efekcie, przemieszczanie się lub wykonywanie gestów wyzwala zmianę obrazu, co pozwala na obsługę gier, aplikacji oraz stron internetowych. 
Drugim, mniejszym urządzeniem jest FlySky FLEX, który łączy w sobie użyteczność e-ławki (e-biurka) z podłogą i tablicą interaktywną. FlySky FleX swoją funkcjonalność zawdzięcza miniaturowemu projektorowi krótkoogniskowemu LED, jednostce obliczeniowej oraz czujnikowi wizyjnemu wraz z oprogramowaniem. Urządzenie obsługiwane jest dotykiem oraz za pomocą dedykowanych pisaków. FlySky FleX pozwala na korzystanie z aplikacji, zasobów i gier dostarczanych przez producenta oraz ma możliwość podłączenia do Internetu.

Didactix IT udowadnia, że technologia i dydaktyka mogą iść w parze, motywować dzieci do nauki, wspierać nauczycieli w ich wychowawczej misji, a także umożliwiać rodzicom bezpieczne wsparcie w pracy rewalidacyjnej i zabawie indywidualnej w domu ze swymi pociechami. Efektem pracy są nowoczesne produkty pozwalające odkryć szersze, nieznane dotąd możliwości multimedialne w najlepszej jakości i cenie.

https://didactix.pl/