Autonomiczna zamiatarka przemysłowa

ENWAY

Aplikacje ENWAY w dziedzinie autonomicznego zamiatania przemysłowego są oparte na modelu TT 1300 firmy Stolzenberg. Zamiatarka przemysłowa B1 przejmuje np.: samodzielne sprzątanie hal produkcyjnych, magazynów, parkingów czy placów recyklingowych do tego samodzielnie opróżnia zebrany materiał i ładuje akumulator. Dzięki połączeniu inżynierii, technologii jak również interfejsu użytkownika maszyny mogą pracować autonomicznie na zewnątrz oraz w przemyśle ciężkim - bez konieczności ich codziennej konserwacji, co znacznie odciąża personel. Elastyczne planowanie trasy i inteligentne unikanie przeszkód umożliwia korzystanie z urządzenia nawet w bardzo dynamicznym środowisku. Roboty mogą wykonywać prace, które są wymagające fizycznie, powtarzalne, a czasami nawet szkodliwe lub niebezpieczne dla ludzi. 
Autonomiczne zamiatarki ENWAY sprawiają, że sprzątanie terenów wewnątrz i na zewnątrz budynków jest łatwiejsze, bezpieczniejsze, bardziej zrównoważone i wydajne oraz umożliwiają w pełni autonomiczne prace sprzątające bez interwencji człowieka.

 

Technologia ENWAY sprawia, że pojazdy specjalistyczne stają się autonomiczne. Jako dostawca technologii, ENWAY koncentruje się na oprogramowaniu, robotyce i uczeniu maszynowym. ENWAY współpracuje z dostawcami usług, gminami i producentami. We współpracy z uznanymi producentami maszyn powstają nowe możliwości realizacji wysoce zautomatyzowanych rozwiązań dla pojazdów specjalistycznych i maszyn roboczych. ENWAY oferuje kompletną platformę oprogramowania do zarządzania flotą i planowania tras.

https://www.enway.ai/