brooke-cagle-609873-unsplash
Curtis Health Caps
Region Poznań
Spotkanie regionalne
Poznań, Spotkanie Klubu Kobiet Biznesu
Miejsce
Curtis Health Caps
Siedziba Główna
ul. Batorowska 52, Wysogotowo
62-081
Przeźmierowo
wielkopolskie
61 625 27 00
http://chc.com.pl/
office(at)chc.com.pl
Show place in map
Język spotkania
polski
bezpłatne
Początek wydarzenia
08.03.2019 · 13:00
Koniec wydarzenia
08.03.2019 · 16:00
Partnerzy spotkania

Liderka w świecie pełnym zmienności

Kolejne fascynujące spotkanie Klubu Kobiet organizowane przez AHK Polska biuro regionalne w Poznaniu już 8 marca! Uczestniczki spotkania będą rozmawiały o tym, jak być liderką w świecie pełnym zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności. O wyzwaniach VUCA i recepcie na ich rozwiązanie słuchaczkom opowie Edyta Jagodzińska-Pawluk – Trener i Praktyk Biznesu, Certyfikowany Trener FRIS®, Master Reiss Motivation Profile,  Coach PCC ICF, doświadczony menedżer. Razem z Dorotą Szylak współtwórczyni marki ProUp Solutions.

Gospodarzem wydarzenia będzie Pani Natalia Walas-Marcinek – Prezes Zarządu Curtis Health Caps Sp. z o.o, która w ubiegłorocznym rankingu „100 Kobiet Biznesu” organizowanym przez dziennik Puls Biznesu zajęła 13 miejsce! Podzieli się ona z słuchaczkami swoim doświadczeniem drogi do sukcesu.

Curtis Health Caps jest jednym z liderów w zakresie produkcji kontraktowej produktów farmaceutycznych. Specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek miękkich i niesterylnych form płynnych. Dzięki gościnności CHC, dowiemy się również czy warto brać suplementy. „Suplementy diety dla świadomej kobiety” to pytania o kategorie rejestracyjne produktów na rynku i różnice miedzy nimi, postacie leku wykorzystywane w produkcji suplementów diety – zalety i wady danej postaci, informacje na opakowaniu – na co zwrócić uwagę. Korzystając z dużego doświadczenia naszej nowej firmy członkowskiej, dowiemy się, czy warto się suplementować, i jak mądrze to robić.

 

VUCA to akronim od angielskich słów: volatility, czyli zmienność, uncertainty, czyli niepewność, complexity - złożoność i ambiguity – niejednoznaczność. Świat VUCA to rzeczywistość, w której te słowa stają się elementem życia, wypełniając jego przestrzeń. Jak się wśród nich odnaleźć? Specjaliści polecają treningi, które całościowo przygotowują do odnalezienia się w pełnym zagadek środowisku VUCA.

Wiele z mechanizmów można wytrenować. Niepewność, złożoność, zmienność i niejednoznaczność to także elementy życia liderów firm, pracowników oraz klientów, szukających jak najbardziej atrakcyjnych ofert. Przygotowanie organizacji na funkcjonowanie w skomplikowanym świecie pozwoli na skuteczne w nim działanie, a także sprawne budowanie własnego szczęścia liderów oraz pracowników.

Biuro Regionalne Poznań

Biuro Regionalne Poznań