Targi Kolejowe TRAKO 2021

W dniach 21-24.09.2021 odbędzie się w Gdańsku 14. edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021.
AHK Polska już po raz trzeci ma zaszczyt być organizatorem zbiorowego stoiska firm z Badenii-Wirtembergii.
Tym razem w hali D, na stoisku numer 30, zaprezentuje się 10 dostawców dla branży kolejowej i komunikacyjnej, których opisy i profile działalności prezentujemy poniżej.

Drugiego dnia targów, 22.09.2021, zostanie zorganizowana polsko-niemiecka giełda kooperacji. Do uczestnictwa w niej zapraszamy serdecznie wszystkie firmy branży kolejowej i innych, dla których oferta niemieckich uczestników jest interesująca. Oferujemy indywidualne rozmowy w spokojnej atmosferze na stoisku, mające na celu przedstawienie wzajemnych ofert i oczekiwań oraz nawiązanie współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami wystawców z Badenii-Wirtembergii.
W przypadku zainteresowania uczestnictwem w giełdzie prosimy o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej.
Udział  w wydarzeniu jest bezpłatny. W razie potrzeby zapewniamy wsparcie tłumacza.

Spotkania będą odbywać się na wspólnym stoisku Badenii-Wirtembergii (Hala D, stoisko 30). W przypadku zainteresowania spotkaniem z niemiecką firmą, ale braku możliwości udziału w tragach, istnieje również możliwość zorganizowania spotkania online. Prosimy wówczas o krótką adnotację w formularzu zgłoszeniowym. 

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Kowalczyk
AHK Polska

tel. +48 22 53 10 559
akowalczyk(at)ahk.pl

Polsko-Niemiecka Giełda Kooperacji podczas targów  TRAKO 2021. Gdańsk
22.09.2021. Hala D, nr stoiska 30. 

Lista firm niemieckich:

ALMIG Kompressoren GmbH
jest producentem śrubowych, tłokowych, bezolejowych sprężarek, osuszaczy i akcesoriów do uzdatniania i dystrybucji powietrza, wykorzystywanych w pojazdach szynowych i użytkowych, budowie statków itp.
Poszukuje w Polsce partnerów handlowych i klientów, działających w ww. branżach.

Profil firmy

Autronic Steuer- und Regeltechnik GmbH
to specjalista w dziedzinie zaawansowanej elektroniki dla wymagających zastosowań. Oprócz standardowych produktów firma opracowuje indywidualne rozwiązania w tym przetwornice DC/DC, DC/AC i AC/DC.
Poszukuje w Polsce kontaktów do klientów z dziedziny techniki kolejowej, transportu, motoryzacji oraz przemysłu, którzy mogą być zainteresowani naszymi rozwiązaniami.

Profil firmy

Cellofoam GmbH & Co. KG
est liderem w obszarze izolacji dźwiękowej i cieplnej oraz uszczelnień przemysłowych i technicznych. Dostarcza produkty gotowe do montażu i zoptymalizowane pod względem akustycznym, które są wykonane głównie z miękkich pianek oraz filcu (PUR, PE, PP, PES, włókna mieszane).
Poszukuje w Polsce klientów, np. producentów pojazdów szynowych, użytkowych, autobusów, maszyn, łodzi motorowych i jachtów i innych.

Profil firmy

Dürr Technik GmbH & Co. KG
jest producentem głównych i pomocniczych bezolejowych sprężarek powietrza, mających zastosowanie m.in. systemach i układach pojazdów szynowych, np. sterowanie pantografami, piasecznice, hamulce pneumatyczne i zawieszenia.
Poszukuje w Polsce kontaktów do klientów z branży kolejowej, budowy pojazdów szynowych i użytkowych, jak też do integratorów systemów, firm serwisowych, zakładów naprawczych itp.

Profil firmy

Güdel Germany GmbH
jest liderem rynku w dziedzinie automatyzacji produkcji kół i osi, warsztatów naprawczych oraz montażu zestawów kołowych. Oferuje m.in. roboty bramowe, stacje pomiarowe, znakowarki, systemy kamer do identyfikacji kół, stacje smarowania itp.
Poszukuje w Polsce kontaktów do potencjalnych klientów w branży kolejowej, logistyki, układów napędowych, przemyśle oponiarskim itp. 

Profil firmy

krauth technology GmbH
jest wiodącym oferentem rozwiązań systemowych dla transportu publicznego. Do głównych kompetencji firmy należą doradztwo, rozwój, produkcja oraz wdrażanie kompleksowych rozwiązań hardwarowych i softwarowych w zakresie systemów biletowych.
Poszukuje w Polsce kontaktów do firm handlowych zainteresowanych, dystrybucją jej produktów, jak i przedsiębiorstw komunikacyjnych, zainteresowanych jej rozwiązaniami i nawiązaniem współpracy.

Profil firmy

micfil Ultra Fine Filters GmbH
specjalizuje się w produkcji modułowych ultradrobnych filtrów micfil do 0,5μ, usuwających bakterie i wodę z praktycznie wszystkich olejów i paliw. Przykładowe instalacje, gdzie znajdują zastosowanie produkty to silniki, układy hydrauliczne, turbiny, przekładnie itp.
Poszukuje w Polsce kontaktów do dystrybutorów i firm handlowych, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o jej produkty, jak i klientów zainteresowanych ich stosowaniem.

Profil firmy

RIX Sägen Mehring GmbH
jest producentem wysokiej jakości brzeszczotów i taśm tnących, pił, narzędzi i maszyn dla przemysłu metalowego i rzemiosła. Jej flagowym produktem przeznaczonym dla przemysłu kolejowego jest przewoźna piła taśmowa Railband 630, służąca do ekonomicznego i precyzyjnego cięcia szyn lub podobnych profili metalowych.
Firma poszukuje w Polsce kontaktów do dystrybutorów i firm handlowych, którzy oferują maszyny i narzędzia do obróbki metalu i posiadają kontakty oraz klientów w branży kolejowej, jak też do klientów z tej branży. 

Profil firmy

VOLZ Gruppe GmbH
jest producentem najwyższej jakości osprzętu dla instalacji hydraulicznych ze stali i stali szlachetnej. Oferuje szerokie spektrum śrubunków, złączek do węży, adapterów oraz zaworów kulistych. Produkcja ze stali nierdzewnej wyłącznie w gatunku 1.4571 (316Ti).
Poszukuje w Polsce kontaktów do dystrybutorów i firm handlowych, którzy oferują komponenty hydrauliczne i posiadają kontakty oraz klientów w branży kolejowej, budowy statków, maszyn i urządzeń, jak i do klientów z ww. branż.

Profil firmy

WELTER zahhrad GmbH
jest jednym z wiodących przedsiębiorstw specjalizujących się w technice napędowej i produkcji kół zębatych. Oferta obejmuje m.in. stożkowe koła zębate o zębach spiralnych i prostych, typu Beveloid, koła zębate walcowe, o uzębieniu wewnętrznym, uzębienia zębatkowe Hirth, Klingelnberg, Gleason, zestawy kół ślimakowych, koła koronowe  a także inżynierię wsteczną.
Poszukuje w Polsce kontaktów w przedsiębiorstwami branży kolejowej, głównie z zakładami produkcji i napraw/remontów taboru kolejowego, które byłby zainteresowane jej produktami w zakresie budowy nowych pojazdów jak i części zamiennych.

Profil firmy