Do wynajęcia: Hala przemysłowa/logistyczna w pobliżu granicy polsko niemieckiej (Świebodzin)

Do wynajęcia: Hala przemysłowa/logistyczna w pobliżu granicy polsko niemieckiej (Świebodzin)

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesna hala produkcyjno-logistyczna, którą deweloper buduje pod klucz do marca 2024 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w Świebodzinie (woj. lubuskie), w pobliżu drogi S3 i autostrady A2. Całkowita dostępna powierzchnia wynosi 8.000 m². Minimalna powierzchnia oferowana do wynajęcia to 4.000 m². Możliwe jest oddzielenie konstrukcyjne powierzchni najmu od pozostałej części hali.
Inwestycja posiada prawomocne pozwolenie na budowę hali magazynowo-produkcyjnej z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi. Aspekty takie jak wysokość pomieszczeń, obciążenie podłogi, rampy załadunkowe, a także miejsca parkingowe mogą być dostosowane do specyfikacji przyszłego najemcy. Wszystkie media są dostępne.
Właściciel jest regionalnym deweloperem specjalizującym się w powierzchniach logistycznych i produkcyjnych. W przypadku zmieniających się wymagań dotyczących powierzchni, bez przeszkód może zaoferować przeniesienie do alternatywnych nieruchomości w niedalekiej odległości.
Miasto Świebodzin, liczące 22.000 mieszkańców, leży zaledwie 70 km od granicy polsko-niemieckiej i 160 km od stolicy Niemiec Berlina, a dojechać do niego można również pociągiem. Miasto położone jest w województwie lubuskim, w odległości 44 km od Zielonej Góry, stolicy województwa, i 100 km od Poznania, stolicy Wielkopolski. Wśród międzynarodowych inwestorów w województwie lubuskim są m.in. Gedia, Swiss Krono, IKEA Industry, AB Foods, Amazon i Rockwool.

Lokalizacja