Przetarg: działka nad jeziorem o powierzchni 4600 m² pod zabudowę apartamentową w zachodniej Polsce

Przetarg: działka nad jeziorem o powierzchni 4600 m² pod zabudowę apartamentową w zachodniej Polsce

Nieruchomość nad jeziorem o powierzchni 4600 m² znajduje się w Wągrowcu, ok. 60 km na północ od zachodniopolskiej metropolii Poznania. Istnieje prawomocne pozwolenie na budowę ekskluzywnego, 5-kondygnacyjnego zespołu apartamentowego z widokiem na jezioro, łączącego 113 lokali mieszkalnych z zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym.

Planowane „Neptun Holiday Apartments” to 30 apartamentów jednopokojowych, 69 apartamentów dwupokojowych i 14 apartamentów z trzypokojowych. Całkowita powierzchnia kompleksu budynków wynosi 7045 m², z czego powierzchnia mieszkalna stanowi 4687 m², powierzchnia handlowo-usługowa 514 m², a parking podziemny 814 m².

Malownicza miejscowość Wągrowiec jest łatwo dostępna dla wczasowiczów ze stolic ościennych regionów - Poznania i Bydgoszczy - zarówno pociągiem, jak i samochodem. Ta destynacja turystyczna jest również atrakcyjne dla wczasowiczów z Niemiec. Polska Organizacja Turystyczna spodziewa się, że po ustaniu pandemii liczba turystów z Niemiec ponownie wzrośnie. Szczególnie położone blisko granicy regiony powinny skorzystać na tym trendzie.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 2.500.000,00 zł netto + 23% Vat.

Więcej informacji na stronie: http://neptunapartments.com/

Lokalizacja