Na wynajem: Hala produkcyjna pod Łodzią

Na wynajem: Hala produkcyjna pod Łodzią

Niemiecka firma produkcyjna wynajmuje nowoczesną halę przemysłową w miejscowości Ksawerów, będącej częścią aglomeracji łódzkiej. Reprezentacyjna hala zlokalizowana jest na strefie przemysłowej w sąsiedztwie międzynarodowych firm produkcyjnych. Nieruchomość posiada 9 800 m² powierzchni hali oraz 800 m² powierzchni biurowej i socjalnej. Koszt najmu wynosi 20 zł/m² plus opłata serwisowa w wysokości 5,50 zł/m².

Ksawerów znajduje się na obrzeżach Łodzi, metropolii w centralnej Polsce (670 000 mieszkańców). Położona w centrum Polski lokalizacja ma doskonałe połączenia z krajową siecią transportową. Autostrady A1 (Gdańsk-Katowice), A2 (Poznań-Warszawa) i S8 (Wrocław-Warszawa) znajdują się w zasięgu ręki.

Łódź jest najważniejszym ośrodkiem produkcji sprzętu AGD w Polsce i UE, z fabrykami BSH, Whirlpool i Miele oraz szeroką siecią dostawców. Japoński producent technologii klimatyzacyjnych Daikin ogłosił niedawno plany uruchomienia w Łodzi produkcji pomp ciepła. Miasto jest również jednym z centrów polskiej branży IT.

Lokalizacja