Na sprzedaż: Hala produkcyjna (2000 m²) z biurami w pobliżu elektrowni Bełchatów

Na sprzedaż: Hala produkcyjna (2000 m²) z biurami w pobliżu elektrowni Bełchatów


Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość przemysłowa składająca się z działki o powierzchni ponad 40.000 m² z halą produkcyjną (ok. 2000 m²) i przylegającym do niej budynkiem biurowym (ok. 400 m²), w Rogowcu koło miasta Bełchatów (woj. łódzkie) .

Hala była wcześniej wykorzystywana do produkcji systemów powłokowych i gumujących do ochrony przed korozją w zakładach przemysłowych. Zarówno hala przemysłowa jak i budynek biurowy są w bardzo dobrym stanie. Należy podkreślić bezpośrednie sąsiedztwo innych zakładów przemysłowych oraz elektrowni Bełchatów, największej elektrowni cieplnej w Europie i największej elektrowni na świecie opalanej węglem brunatnym. Zasoby terenu dają możliwość rozbudowy powierzchni produkcyjnej i biurowej. Niewielki fragment terenu jest częścią linii energetycznej wysokiego napięcia ze strefą ochronną.

Powiat bełchatowski liczy ponad 110 000 mieszkańców. Łódź, czwarte co do wielkości miasto w Polsce z ponad 670.000 mieszkańców, oraz Częstochowa z 220.000 mieszkańców są oddalone o 75 km. Najbliższa stacja kolejowa oddalona jest o 20 km i znajduje się w Kamieńsku. Nieruchomość, która ma zostać nabyta, położona jest w pobliżu drogi krajowej 74 i drogi wojewódzkiej 484. Autostrada A1 oddalona jest o około 20 km i prowadzi na północ w kierunku Łodzi i Gdańska, na południe w kierunku Katowic i Śląska.

Cena sprzedaży: 2.400.000 EUR

Lokalizacja