Do wynajęcia: Hala produkcyjno-magazynowa w Łodzi

Do wynajęcia: Hala produkcyjno-magazynowa w Łodzi

Do wynajęcia oferowana jest hala przemysłowa o powierzchni 2704 m² w Łodzi. Powierzchnia jest częścią większego budynku komercyjnego. Nieruchomość może być przeznaczona na działalność dystrybucyjną, logistyczną lub produkcyjną. Do tej pory był wykorzystywany jako przestrzeń magazynowa przez producenta zabawek. Budynek będzie dostępny od lutego 2024 roku.

Wysokość hali produkcyjno-magazynowej wynosi od 5,5 m do 7,5 m. Czynsz wynosi 17 zł/m² plus opłata serwisowa w wysokości 5,50 zł/m².

Lokalizacja w centrum Polski zapewnia doskonałe połączenia z krajową siecią transportową. Bezpośrednio dostępne autostrady to A1 (Gdańsk-Katowice), A2 (Poznań-Warszawa) i S8 (Wrocław-Warszawa).

Położona w centralnej Polsce metropolia Łódź (670 000 mieszkańców) jest najważniejszym ośrodkiem produkcji sprzętu AGD w Polsce i UE, z fabrykami BSH, Whirlpool i Miele, a także szeroką siecią dostawców. W ubiegłym roku japoński producent klimatyzacji Daikin ogłosił plany uruchomienia w Łodzi produkcji pomp ciepła. Miasto jest również centrum polskiej branży IT.

Lokalizacja