Asystent/asystentka w biurze NRW.Global Business Poland | Warszawa

NRW.Global Business to spółka należąca do niemieckiego kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia, której zadaniem jest rozwijanie stosunków gospodarczych tego landu z zagranicą. Spółka jest partnerem dla przedsiębiorstw realizujących projekty inwestycyjne i zakładających swoją działalność w Nadrenii Północnej-Westfalii oraz przy zdobywaniu przez nie rynków rozwijających się. Prowadząc międzynarodowe działania marketingowe NRW.Global Business promuje Nadrenię Północną-Westfalię jako lokalizację biznesową nr 1 w Niemczech i stara się przyciągnąć bezpośrednie inwestycje zagraniczne z całego świata. Nasze ekspertki i nasi eksperci wspierają projekty inwestycyjne od pierwszego kroku do  podjęcia działalności i nie tylko. Wspólnie z naszymi partnerami opracowujemy działania z zakresu handlu zagranicznego jak udział w targach za granicą, wyjazdy delegacji i przedstawicieli firm, a także wydarzenia branżowe i kooperacyjne w celu wspierania wspierające zakładanie i rozwój zagranicznego biznesu.

Poszukujemy od zaraz:

asystentki/asystenta w biurze NRW.Global Business Poland | Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wspieranie Dyrektora Przedstawicielstwa w przygotowywaniu i realizacji wydarzeń związanych z promocją inwestycji i eksportu jak seminaria inwestycyjne i wyjazdy dla firm.
    • Tworzenie i aktualizacja programów wydarzeń i podróży
    • Tworzenie i aktualizacja list uczestniczek i uczestników, przygotowywanie materiałów i poszukiwanie informacji, tworzenie prezentacji w PowerPoint
    • Rejestracja uczestniczek i uczestników oraz  opieka nad gośćmi
  • Administrowanie danymi i ich aktualizacja
    • Samodzielne wyszukiwanie danych kontaktowych i ich aktualizacja
    • Tworzenie list dystrybucyjnych i wysyłanie seryjnych e-maili
  • Zadania administracyjne i organizacyjne z zakresu prac sekretariatu
    • Koordynowanie terminów większych spotkań
    • Wsparcie przy korespondencji
    • Sporządzanie protokołów ze spotkań wewnętrznych
  • Utrzymywanie i zarządzanie - zarówno fizycznie, jak i cyfrowo - archiwum lub plikami projektów na potrzeby usług dla firm

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie w obszarze administracji biurowej lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w administracji biurowej mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS 365 (zwłaszcza Teams, Word, PowerPoint)
  • Pewność siebie i bardzo dobre umiejętności w mowie i piśmie w języku niemieckim i polskim; dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Wykonywanie pracy w sposób sumienny, precyzyjny i ustrukturyzowany

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku dzięki naszej światowej sieci partnerów i klientów.  Wsparcie przez zmotywowany i zaangażowany zespół.
  • Oferujemy dużą elastyczność pracy i rozwiązania przyjazne rodzinom.
  • Umowę o pracę z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową (AHK) z siedzibą w Warszawie i pracę w jej siedzibie.
  • Adekwatne wynagrodzenie.

Zasady pełnej szacunku współpracy w NRW.Global Business

  • Skrupulatność - Każda z naszych spraw jest ważna.
  • Równość - Wszyscy jesteśmy warci tyle samo.
  • Zaangażowanie - Możemy na sobie polegać.
  • Konstruktywność - Chcemy wspólnie i realistycznie oceniać wyniki.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?​

Chcemy, aby proces aplikacji był jak najprostszy: Prosimy o przesyłanie CV z niezbędnymi informacjami i zrezygnowanie z listu motywacyjnego. Aplikować można do 30.06.2024. W razie pytań prosimy o kontakt z Oliverem Burrakiem pod numerem (+48) 572 703 062.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: burrak(at)nrwglobalbusiness.pl.