Konferencja AHK Polska na Targach ITM w Poznaniu

Poznań, 05.06.2019

Dyskusji o wyzwaniach czwartej rewolucji przemysłowej oraz o tym, jak radzą sobie z nimi polska gospodarka i przemysł, miało szansę wysłuchać blisko stu słuchaczy  uczestniczących w  konferencji "CZWARTA REWOLUCJA W POLSKICH FABRYKACH - aktualny stan i oczekiwania", którą na targach ITM POLSKA (ITM INDUSTRY EUROPE) w Poznaniu 5 czerwca zorganizowała AHK Polska.

Uczestnicy konferencji mieli szansę brać udział w panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać prelekcji m.in.:  Jarosława Gracela Członka Zarządu oraz Dyrektora ds. Przemysłu 4.0 firmy ASTOR oraz Katarzyny Nosalskiej z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, jednocześnie Członka Zarządu Fundacji "Platforma Przemysłu Przyszłości", Przemysław Wlazeł z firmy Still, Andrzej Janiszewski - Trumpf, Anna Szczeblewska - PwC, Cezary Tadej - Volkswagen oraz Tomasz Nowak – KUKA.

Podczas wydarzenie wskazano wiele ważnych aspektów rozwoju, z którymi mierzą się rodzime przedsiębiorstwa i wyzwań, którym muszą sprostać. W każdym z wystąpień wyraźnie zaznaczano potrzebę większego wsparcia władz centralnych i lokalnych w budowę zaplecza koniecznego do rozwoju w Polsce struktur Przemysłu 4.0.

 

 

Wróć