Pod wynajem: Budowa obiektu magazynowego BTS (build-to-suit) pod Wrocławiem blisko autostrady A4

Pod wynajem: Budowa obiektu magazynowego BTS (build-to-suit) pod Wrocławiem blisko autostrady A4


Przedmiotem oferty jest niebawem budowany park logistyczny pod wynajem, który docelowo będzie liczyć ponad 32 000 mkw. Działka inwestycyjna znajduje się w Stanowicach w gminie Oława pod Wrocławiem (województwo dolnośląskie) z szybkim dostępem do autostrady A4 oraz obwodnicy Wrocławia. W ramach inwestycji BTS (build-to-suit) obiekt zostanie dostosowany do potrzeb najemcy.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod produkcję i usługi. Właściciel posiada pozwolenie na budowę budynku z halą produkcyjno-magazynową oraz pomieszczeniami biurowo-socjalnymi. Aspekty takie jak wysokość stropu, obciążenie podłogi, rampy załadunkowe i miejsca parkingowe zostaną dostosowane do wytycznych najemcy. Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę techniczną.

Gmina Oława wraz z mieszkańcami miasta Oława liczy około 48 000 mieszkańców i znajduje się 20 km od Wrocławia, stolicy województwa dolnośląskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie przemysłowej w bardzo dogodnej lokalizacji. Dojazd do obwodnicy Wrocławia zajmuje zaledwie 10 minut, a do autostrady A4 25 minut. Ponadto nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze 94, która stanowi bezpłatną alternatywę dla autostrady A4. Międzynarodowi inwestorzy w najbliższej okolicy to m.in. Roba Metals, The Lorenz Bahlsen Snack-World, ARDEX, Bama Europa, HEICHEGROUP, Semmelrock Stein + Design, Electrolux czy Eberspaecher Climate Control Systems, a ponadto we Wrocławiu swoje oddziały posiada wiele globalnych koncernów.

Lokalizacja