Na sprzedaż: Hala produkcyjna w Mielcu

Na sprzedaż: Hala produkcyjna w Mielcu

Wystawiona na sprzedaż w pełni uzbrojona hala przemysłowa znajduje się w strefie przemysłowej Mielca w południowo-wschodniej Polsce. Oprócz powierzchni produkcyjnej obiekt obejmuje również część biurową i magazynową. Obiekt jest również sprzedawany inwestycyjnie z Yieldem na poziomie 12,27%

Hala produkcyjno-magazynowa ma powierzchnię 7760 m² i wysokość 8,85 m. Powierzchnia biurowa wynosi 2330 m². Szczególną cechą jest utwardzony plac o powierzchni 425 m², który oferuje możliwości parkowania, manewrowania, przechowywania i ekspansji. Hala wykorzystywana jest do montażu kabli na zlecenie międzynarodowych firm motoryzacyjnych. Nieruchomość pozwala jednak na wiele innych zastosowań.

Mielec położony jest w południowo-wschodniej Polsce, około 75 kilometrów na północny zachód od stolicy regionu Rzeszowa i 130 kilometrów od Krakowa. Liczące około 60 000 mieszkańców miasto średniej wielkości jest jednym z największych miast na Podkarpaciu. Jako miasto przemysłowe, Mielec jest znany ze swojej specjalnej strefy ekonomicznej i tradycji przemysłu lotniczego, który jest częścią klastra "Dolina Lotnicza" w południowo-wschodniej Polsce. Amerykańska firma lotnicza Lockheed Martin posiada w Mielcu zakład zatrudniający ponad 1500 pracowników.

Lokalizacja