Na sprzedaż: Hala logistyczna z chłodnią w pobliżu portu w Gdyni

Na sprzedaż: Hala logistyczna z chłodnią w pobliżu portu w Gdyni

Przedmiotem sprzedaży jest nowa hala magazynowa w trakcie budowy wraz z przylegającym budynkiem administracyjno-socjalnym o powierzchni całkowitej 1 902,38 m2 (użytkowej ok 1802 m2) usytuowana na dużej działce o powierzchni 8117 m2, znajdująca się w Kosakowie, obręb Kazimierz. Hala jest do dokończenia przez kupującego, do dyspozycji jest też firma wykonująca do tego etapu  budowę. Cały obiekt może być oddany pod klucz do września 2023 roku.

Na aktualnym etapie budowy można dokonać zmian w planach i przeznaczeniu hali magazynowej na halę produkcyjną lub inne według potrzeby. Można także na tej działce  zwiększyć powierzchnię hali o 800m2. Przy nieruchomości znajdują się działki które można dokupić o powierzchni ok. 10 000 m2.

Budynek według założenia będzie pełnił funkcję magazynową z chłodnią oraz będzie posiadać część administracyjną i socjalną z szatniami, łazienkami, biurami, salą konferencyjną i pom. socjalnym dla pracowników (dwie kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację w części magazynowej). Na całym terenie zaprojektowano łącznie 17 miejsc parkingowych.  Budynek jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Ogrzewanie budynku odbywać się będzie za pomocą indywidualnej instalacji CO w oparciu o kocioł gazowy zasilany z sieci gminnej.

Kosakowo położone jest na północnym skraju liczącego prawie 250 tys. mieszkańców miasta Gdynia. Gdynia jest trzecim co do wielkości portem bałtyckim w Polsce, po sąsiednim Gdańsku oraz Szczecinie. W aglomeracji trójmiejskiej składającej się z Gdańska, Gdyni i Sopotu mieszka około 750 tys. osób.

Lokalizacja