Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6 ha w strefie przemysłowej przy lotnisku w Gdańsku

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,6 ha w strefie przemysłowej przy lotnisku w Gdańsku


Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 2,6 ha w przemysłowej dzielnicy Kokoszki w Gdańsku. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę produkcyjno-magazynową. Bezpośrednie sąsiedztwo Portu Lotniczego w Gdańsku oraz regionu metropolitalnego Trójmiasta stwarza doskonałe warunki dla różnego rodzaju inwestycji przemysłowych.

Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza zabudowę do 60% powierzchni działki, dzięki czemu można uzyskać powierzchnię zabudowy ok. 15 500 m². Maksymalna wysokość budynku wynosi 20 metrów. Działka jest wyposażona w przyłącza energii elektrycznej i wody. Droga dojazdowa  nieutwardzona na odcinku 280 m.

Działka znajduje się w dobrze rozwiniętym obszarze gospodarczym. Do głównych inwestorów należą amerykańska firma Weyerhaeuser, która prowadzi fabrykę włókna sieciowanego, oraz firma budowlana Pekabex, która produkuje prefabrykowane elementy budowlane. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka przedsiębiorstw zajmujących się handlem materiałami budowlanymi oraz wytwórnia betonu. Na tyłach nieruchomości znajduje się teren ogródków działkowych.

Cena zakupu wynosi 9 323 280 PLN (360 PLN/m²).

Lokalizacja