Biuro regionalne Poznań

Przedstawicielstwo AHK Polska w Poznaniu obejmuje trzy województwa: Wielkopolskie, Lubuskie i Zachodniopomorskie. Do najważniejszych ośrodków na tym obszarze należą: Poznań, Szczecin, Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski. Wśród naszych firm członkowskich jest wiele firm polskich oraz niemieckich czemu sprzyja między innymi bliskość granicy polsko-niemieckiej.

© iStock-508004654

Firmy członkowskie w Poznaniu spotykają się w ciekawych i unikalnych miejscach. Co roku odbywają się także spotkania świąteczne oraz rodzinne pikniki letnie, umożliwiające bliższe poznanie się, a tym samym lepszą współpracę na polu biznesowym.

Wydarzenia

04
GRU
17:00
Region Poznań
Social Networking

Poznań: Świąteczne spotkanie wielkopolskich przedsiębiorców

W imieniu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Wielkopolskigo Klubu Kapitału, BCC Loży Wielkopolskiej, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji serdecznie zapraszamy na ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, które odbędzie się 4 grudnia 2023 o godz. 17.00 w Andersia Hotel & SPA (Poznań, Plac Andersa 3), Sala Monte Carlo.