Stary Maneż
Region Gdańsk
Board & Directors' Club
Board & Directors' Club AHK Polska: KOMPETENCJE
Miejsce
Stary Maneż
Garnizon Kultury
ul. Słowackiego 23
80-257
Gdańsk Wrzeszcz
Show place in map
Język spotkania
Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedstawicieli/lek firm członkowskich.
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po 12.02.2024 zastrzegamy sobie prawo obciążenia uczestnika kosztami organizacyjnymi w wysokości 250 PLN + 23% VAT od osoby
Początek wydarzenia
15.02.2024 · 18:00
Koniec wydarzenia
15.02.2024 · 21:00

Podczas pierwszego tegorocznego spotkania Board & Directors' Club na Pomorzu gościć będziemy dr Iwo Zmyślonego, projektanta zmiany i kultury organizacji, metodologa procesów projektowych, antropologa designu i nowych technologii.

 

Tematem naszych rozmów będą KOMPETENCJE, ze szczególnym uwzględnieniem tego, czym są kompetencje przyszłości oraz które z nich dają trwałe biznesowe przewagi w świecie postępującej automatyzacji i permanentnej zmiany. Porozmawiamy o ograniczeniach sztucznej inteligencji, o tym jakie są ryzyka i ukryte koszty pochopnych inwestycji w automatyzację oraz które z biznesowych procesów warto automatyzować, a które wymagają inwestycji w tzw. human / future skills?

Spotkanie poprowadzi dr Lars Gutheil, dyrektor generalny AHK Polska.                   

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami zarządów firm członkowskich,
wspólne rozmowy na aktualne tematy biznesowe i społeczne, wymianę spostrzeżeń, wartościowych kontaktów.
Ekskluzywne wydarzenie, przeznaczone dla kadry zarządzającej firm członkowskich Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem.
Zaproszenie jest imienne i nieprzekazywalne. 
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Magdalena Gruchała

Magdalena Gruchała

Marketing Serwisu Członkowskiego
Manager Biura Kontaktowego Gdańsk

Speaker

Iwo Zmyślony

Ekspert w zakresie projektowania i wdrażania zmiany, zarządzania motywacją w kryzysie, klientocentrycznej optymalizacji usług oraz zarządzania wiedzą w procesach projektowych. Jako trener i konsultant biznesu współpracuje z ICAN Institute prowadząc m.in. warsztaty z neuroprzywództwa, myślenia krytycznego i sprzedaży przedsiębiorczej. Obecnie Business Partner w Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Studiował filozofię i historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg i Katholieke Universiteit Leuven. Doktoryzował się pracą o kreatywności w naukach empirycznych (2013). Autor kilkunastu naukowych publikacji na temat wiedzy eksperckiej oraz kilkudziesięciu tekstów z zakresu sztuki współczesnej i designu. Od roku 2013 prowadzi zajęcia w zakresie m.in. psychologii kreatywności, kultury innowacji, projektowania usług, myślenia projektowego oraz antropologii designu i nowych technologii w ramach Uniwersytetu Otwartego na Uniwersytecie Warszawskim.