lis 19 do lis 20

Wrocław, Sprawny sekretariat – nowe spojrzenie na skuteczność, zadania i rolę asystentki w firmie.

Miejsce

Wrocław, AHK

Pl. Solny 20
50-063 Wrocław
Polska

szczegóły
Początek wydarzenia
19.11.2019 | 09:00
Koniec wydarzenia
20.11.2019 | 16:00
Cena
□ Firma członkowska AHK Polska (1450 PLN) + 23% VAT
□ Firma nie-członkowska AHK Polska (1850 PLN) + 23% VAT
Język spotkania
Polski
rejestracja

Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres mailowy bausbiter@ahk.pl do dnia 31.10.2019

Celem treningu jest  wzmocnienie kompetencji metodycznych i osobowościowych osób pełniących funkcje asystenckie w przedsiębiorstwach.   W trakcie szkolenia uczestnicy rozwijają swoje dotychczasowe umiejętności zawodowe w oparciu o znane i nowe narzędzia pracy, zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną o zasadach skutecznej komunikacji osobistej, pisemnej oraz telefonicznej,  trenują autoprezentację, poznają zasady tworzenia i prowadzenia wystąpień publicznych, otrzymują kompendium informacji o skutecznym zarządzaniu czasem i efektywnym egzekwowaniu realizacji zadań.

Program obejmuje zapoznanie się z głównymi obszarami zarządzania przedsiębiorstwem: marketing, finanse, HR jak również elementy związane z budowaniem wizerunku, zasadami savoir vivre i zachowaniem bezpieczeństwa informacji.  

Szkolenie adresowane jest do Asystentek i Asystentów kadry zarządzającej przedsiębiorstw.  

Trener:

Małgorzata Jedynak, z wykształcenia jest socjologiem, prowadzi firmę rekrutacyjno-szkoleniowo-doradczą BE 4 TEAM, od 2005 roku  jest certyfikowanym trenerem Insights Discovery. Jest współautorką publikacji „Kompetencje a sukces zarządzania organizacją” (red. S.Witkowski, T.Listwan), autorką opracowań z dziedziny HR. Posiada siedmioletnie doświadczenie praktyczne na stanowisku Asystentki Zarządu.  

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Program szkolenia

Powrót do listy