maj 27 do maj 28

Wrocław, Jak nie przegapić talentów w firmie?

Miejsce

Wrocław, AHK

Pl. Solny 20
50-063 Wrocław
Polska

szczegóły
Początek wydarzenia
27.05.2019 | 09:00
Koniec wydarzenia
28.05.2019 | 16:00
Cena
Firma członkowska AHK Polska (1450 PLN) + 23% VAT

Firma nie-członkowska AHK Polska (1850 PLN) + 23% VAT
Język spotkania
Polski
rejestracja

Wstęp wyłącznie po przesłaniu formularza zgłoszeniowego i otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać do 20.05.2019 r. na adres bausbiter(at)ahk.pl

Cel szkolenia:

  • Dostarczenie uczestnikom narzędzi do skutecznego identyfi-kowania i rozwijania swoich Talentów i Mocnych Stron.
  • Określenie obszarów wysokiej efektywności myślenia i dzia-łania.
  • Odkrycie obszarów zawodowych, w których praca nad umac-nianiem i rozwojem mocnych stron będzie możliwa.
  • Zdobycie narzędzi do zarządzania sobą i innymi według badań Instytutu Gallupa i teorii Marcusa Buckinghama dotyczącej budowania potencjału osobistego na talentach i swoich moc-nych stronach.

Grupa docelowa:

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy w oparciu o nowa-torskie badania Instytutu Gallupa pragną odnaleźć i rozwinąć swoje mocne strony, mogące okazać się kluczowymi w rozwoju przyszłej ścieżki zawodowej. Mile widziane są również osoby pragnące zbudować efektywność pracy na silnym fundamencie własnych potencjałów.

Trener:

Renata Gut - przedsiębiorca, z wykształcenia germanista, absolwentka siódmej Edycji MBA w Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie współpracuje z uczelnią - prowadząc według autorskiego programu przedmiot: ”Zarządzanie sobą – wykorzystywanie zasobów osobistych”. Przedmiot wykorzystuje współczesną wiedzę o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego mózgu oraz pokazuje jej zastosowanie w zarządzaniu. Umożliwia menedżerom rozpoznanie indywidualnych strategii działania, podejmowania decyzji, zarządzania sobą oraz zespołem. Absolwentka studiów podyplomowych „Psychologia w Biznesie” przy WSB we Wrocławiu, obecnie wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Autor wielu autorskich programów z zakresu doskonalenia pracy umysłu, komunikacji w sprzedaży i Szkoląca się od 15 lat u największych światowych autorytetów w dziedzinie efektywnego uczenia się i zarządzania sobą takich jak: Tony Buzan, Jeanette Voss, Ch. Hall, G. Łozanow, C. Hanaford, M.Szurawski. Przeprowadziła wiele autorskich projektów i programów szkoląc kadrę menadżerską i nauczycieli w Polsce. Współpracownik i trener wielu firm szkoleniowych, w tym firmy Centrum Edukacji grupa ORLEN, ALLIANZ, HCF, PR TIME, Mercedes, CODN, Leaderschool, Superego. Założyciel Uniwersytetu Przedsiębiorczości przy Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej, oraz Szkoły Trenerów Biznesu i Coachingu przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L.Koźmińskiego w Warszawie. Szkoła funkcjonuje we Wrocławiu i w Warszawie.Współautorka książki „Zarządzanie sobą” wydanej przez wydawnictwo DIFIN. 

 

 

Pliki do pobrania

Program

Formularz zgłoszeniowy

Powrót do listy