kwi 09

Warszawa, Roadshow Obszaru Metropolitalnego Norymbergi

Norymberga przedstawia swój potencjał dla polskich przedsiębiorców!

Szukają Państwo atrakcyjnej zagranicznej lokalizacji inwestycyjnej?
Są Państwo zainteresowani założeniem przedstawicielstwa za Odrą?
Chcieliby Państwo wystawić swoje produkty w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków targowych w Niemczech?

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) zaprasza na spotkanie „Roadshow Obszaru Metropolitalnego Norymbergi”

Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Miastem Norymberga oraz we współpracy z Norymberskim Portem Lotniczym i Targami Norymberskimi. Program składa się z dyskusji i prezentacji na temat potencjału gospodarczego największego po Monachium miasta Bawarii.

Region Metropolitalny Norymbergi to nowoczesna i innowacyjna lokalizacja dla usług i produkcji. Swoje siedziby ma tutaj ponad 25 tysięcy przedsiębiorstw, które stanowią stabilną podstawę zróżnicowanej struktury gospodarczej. Zwłaszcza w dobie cyfryzacji Norymberga oferuje firmom bardzo dobre możliwości rozwoju. Potwierdza to m.in. założenie w tym mieście nowego uniwersytetu technicznego.

Północna Bawaria jest regionem gospodarczym, który odnotowuje stały wzrost. Dla przedsiębiorstw działających na całym świecie, dobrze funkcjonujące lotnisko Albrecht Dürer Airport Nürnberg jest ważnym czynnikiem sprzyjającym globalizacji. Port lotniczy oferuje bezpośrednie loty z Warszawy oraz z Krakowa. Posiadanie lotniska w bezpośrednim sąsiedztwie jest kluczowe również dla Targów Norymberskich i ich międzynarodowych gości.

Nürnberg Messe jest z kolei jedną z 15 największych spółek targowych na świecie. Co roku około 35 000 wystawców i aż 1,4 miliona odwiedzających bierze udział w imprezach własnych, partnerskich i gościnnych grupy NürnbergMesse. Do najbardziej popularnych imprez targowych w Norymberdze zalicza się: „Fensterbau Frontale“ (okna i fasady), „Spielwarenmesse” (zabawki), „Holz-Handwerk” (przetwórstwo drewna), „Fachpack” (opakowania), „Interzoo” (artykuły dla zwierząt), IWA Outdoor Classics (myślistwo i outdoor) czy „Biofach” (żywność ekologiczna).

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Polski, którzy poszukują zagranicznej lokalizacji inwestycyjnej lub chcieliby założyć swoje przedstawicielstwo w Niemczech, a także wszelkie firmy zainteresowane bogatą ofertą wsparcia przez władze lokalne. Ponadto wydarzenie będzie doskonałą możliwością uzyskania informacji o interesujących imprezach targowych.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres mailowy: lmausbach(at)ahk.pl lub faksem na numer: 22 53 10 550 do dnia 02.04.2019 r.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.
O możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszenia.
Zapewniamy tłumaczenie spotkania.

Zachęcamy do udziału! 

 

 

Pliki do pobrania

Program spotkania

Formularz zgłoszeniowy

Powrót do listy