cze 10 do cze 11

Warszawa, Inteligentne metody pracy dla inteligentnego przedsiębiorstwa - co trzeba wiedzieć i jak organizować pracę w epoce Gospodarki 4.0

Warsztaty przeprowadzone przez ekspertów z Niemiec i tłumaczone na język polski

Pojęcie Industrie 4.0 zostało po raz pierwszy użyte podczas Hannover Messe w 2011, a w 2013 grupa robocza przedstawiła rządowi RFN jej koncepcję. Jej twórcami byli Siegfried Dais z firmy Robert Bosch i Henning Kagermann z acatech (Deutsche Akademie für Technikwissenschaften).

Do dziś koncepcje związane z agilnością są najbardziej rozwinięte właśnie w Niemczech. Dlatego AHK Polska zaprosiła dwoje doświadczonych niemieckich ekspertów z wieloletnim stażem trenerskim do przeprowadzenia dwudniowych warsztatów poświęconych „zwinnym” metodom pracy.

Zdobyte podczas warsztatów doświadczenie (praca nad postawą i wykorzystanie narzędzi) umożliwi Państwu przełamanie barier swoich i otoczenia, wypracowanie postawy Agile Mindset i zostanie prekursorem współpracy zespołowej w ciągle zmieniającym się, digitalnym środowisku świata pracy 4.0.

Trenerzy

Nikola Milanovic

Certyfikowany trener szkoły opartej na podejściu systemowym, dyplomowany pedagog z 28-letnim doświadczeniem w consultingu posiadający doświadczenie w współpracy z przedsiębiorstwami i urzędami niemieckim (m.in. jako osoba piastująca kierownicze stanowisko w urzędzie miasta Hamburg). Ma doświadczenie związane z prowadzeniem szkoleń z obszarów: prawa pracy, Change Management, prowadzenia rozmów, resilience oraz superwizji zespołów.

Anja Roggow

Dziennikarka specjalizująca się w tematyce gospodarczej, certyfikowany Doradca Biznesu z zakresu Change Management Consulting i Agilne Metody Pracy. Scrum-Master, Coach biznesu, trener NLP z 12 latami doświadczenia w pracy w bankowości i zarządzania projektami.

 

 

Pliki do pobrania

Zgłoszenie

Program_10-11.06.2019

Powrót do listy