paź 17

Sopot, Psychologia prezesa, czyli nowe spojrzenie na rolę CEO w firmie

W imieniu AHK Polska oraz izb współorganizujących serdecznie zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w środę 17.10 2018 r. w Sheraton Sopot Hotel.

Gościem spotkania będzie profesor Leszek Melibruda, psycholog społeczny i biznesu, autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych, uznany autorytet posiadającym bogate doświadczenie zawodowe.

Tematem dyskusji będzie psychologia prezesa, czyli nowe spojrzenie na rolę CEO w firmie.

Tematyka prezentacji:

• Polska Norma Negatywności - jakie korzyści psychologiczne płyną z narzekania
• Nowe oczekiwania i umiejętności CEO - kluczowe cele i zachowania skutecznych liderów – CEO GENOME Project , HBR, 2017 - badania 17 tysięcy CEO C-suite
• Odwaga, zuchwałość i decyzyjność CEO, czyli jak CEO reagują na zmiany (wyniki badań FORBS, Leadership IQ ponad 4 tysięcy CEO, 2017)
• Co daje obecność w social media - dlaczego polscy CEO rzadko korzystają z portali internetowych (Linkedin, Twitter)
• Na czym polega CEO Activism
• Budowanie brendu wewnątrz firmy - nowe spojrzenie na odpowiedzialność społeczną firmy i reakcje wobec informacji z portali internetowych
• Postawy i zachowania wobec managerów i kierowników drenujących energię z firmy (wyniki badań 20.000 światowych liderów prezentowane na World Economic Forum, 2017)

Spotkanie odbędzie się w języku polskim z możliwością tłumaczenia na język angielski.

Udział jest bezpłatny.

Zobowiązujące zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy gdansk(at)ahk.pl do dnia 12.10.2018. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączeniu.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Powrót do listy