maj 16

Kraków, Śniadanie dla dostawców

Serdecznie zapraszamy wraz z firmą Mercateo Polska na śniadanie biznesowe dla dostawców pod hasłem:

„Mercateo - innowacyjny kanał dystrybucji dla sektora B2B”.

Mercateo to wiodąca europejska platforma zaopatrzeniowa, łącząca zalety rynku B2B oraz platformy integrującej przez swoją infrastrukturę systemy klientów, dostawców i producentów, i pozwalająca im na dokonywanie pomiędzy sobą cyfrowo transakcji handlowych, niezależnie od ich dotychczasowego stopnia digitalizacji. Klienci i oferenci mogą dzięki temu przeprowadzać procesy handlowe w ustandaryzowany, a przez to efektywniejszy sposób, jednocześnie czerpiąc korzyści z różnorodności ofert i pozostając w bezpośrednich stosunkach ze swoimi partnerami handlowymi.  

Głównym celem spotkania będzie przybliżenie Państwu działalności platformy Mercateo, oraz wymiana poglądów dotycząca nowych standardów sprzedaży. Zaprezentujemy możliwości jakie niesie za sobą współpraca z Mercateo, w tym potencjał zdobycia nowych klientów .

Swoimi doświadczeniami podzielą się z Państwem również nasi obecni dostawcy. W przyjaznej atmosferze, podczas śniadania chętnie zapoznamy się z Państwa profilem działalności i poszukamy synergii we wspólnych działaniach i być może zachęcimy Państwa do korzystania z platformy Mercateo przy sprzedaży swoich produktów.

AGENDA SPOTKANIA

 

 

Powrót do listy