Regionalizacja i Członkostwo

Podstawą naszych działań są życzenia i oczekiwania firm członkowskich naszej Izby. Ułatwiamy firmom nie tylko start w Polsce i w Niemczech, ale jesteśmy również partnerem i opiekunem w dalszej drodze.

Image Alternative Text
©

Dołącz do nas

Członkostwo w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej to unikatowa możliwość pozycjonowania firmy na terenie Polski i Niemiec.

Image Alternative Text
©

Lista firm członkowskich

Image Alternative Text
©

Portal dla firm

Image Alternative Text
© istock629574110

Region centralny - Warszawa

Województwa mazowieckie ze stolicą w Warszawie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie i łódzkie tworzą umownie region centralno-wschodni AHK Polska. W warszawskiej siedzibie AHK Polska wspieramy niemieckie firmy w ich wejściu na rynek polski, zaś polskim firmom oferujemy cenne wsparcie w ich wejściu na rynek niemiecki.

Image Alternative Text
© iStock 519459219

Biuro kontaktowe - Gdańsk

Region północny obejmuje trzy województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie. Charakterystyczną cechą zorganizowanych spotkań jest otwarcie na współpracę z firmami, instytucjami i władzami działającymi w regionie północno-wschodnim.

Image Alternative Text
© iStock-540730788

Biuro regionalne Katowice

Biuro regionalne w Katowicach skupia wokół siebie województwa śląskie, małopolskie i podkarpackie tworząc prężną platformę kontaktów pomiędzy firmami i przedstawicielami życia publicznego.

Image Alternative Text
© iStock-508004654

Biuro regionalne Poznań

Przedstawicielstwo AHK Polska w Poznaniu obejmuje trzy województwa: Wielkopolskie, Lubuskie i Zachodniopomorskie. Do najważniejszych ośrodków na tym obszarze należą: Poznań, Szczecin, Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski. Wśród naszych firm członkowskich jest wiele firm polskich oraz niemieckich czemu sprzyja między innymi bliskość granicy polsko-niemieckiej.

Image Alternative Text
© iStock-586728274

Biuro regionalne Wrocław

Wrocławskie biuro AHK współpracuje z regionalnymi instytucjami otoczenia biznesu, organizuje szkolenia i konferencje wspierające poprzez swoje działania obecne w regionie firmy członkowskie