kwi 13

Rynek niemiecki dla polskich przedsiębiorców. Bezpieczeństwo prawne delegowania pracowników polskich i ukraińskich do pracy w Niemczech. Polskie i niemieckie prawo pracy

Miejsce

Wrocław, AHK

Pl. Solny 20
50-063 Wrocław
Polska

szczegóły
Początek wydarzenia
13.04.2018 | 09:00
Koniec wydarzenia
13.04.2018 | 15:00
Cena
für AHK Mitglieder 630 PLN + 23% VAT,
für Nicht-Mitglieder 900 PLN + 23% VAT
Język spotkania
polnisch
rejestracja

Eintritt nur nach Voranmeldung.

 

Szanowni Państwo,

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa Biuro Regionalne we Wrocławiu wspólnie z kancelarią prawną BSO Prawo & Podatki zaprasza w dniu 13.04.2018 na godzinę 9.00 na szkolenie pt.: "Rynek niemiecki dla polskich przedsiębiorców. Bezpieczeństwo prawne delegowania pracowników polskich i ukraińskich do pracy w Niemczech. Polskie i niemieckie prawo pracy” 


Cel szkolenia:

Zapewnienie bezpieczeństwa prawnego procesu oddelegowania pracowników do pracy w Niemczech to jedno z zagadnień, z którego realizacją borykają się polscy przedsiębiorcy. Szeroki zakres obowiązków, zawiłe procedury prawne i podatkowe oraz zróżnicowanie polskich i niemieckich przepisów to tylko niektóre elementy wpływające na powstawanie problemów przy planowaniu procesu oddelegowania pracowników. Podczas szkolenia omówione zostaną najczęściej zgłaszane problemy utrudniające prawidłowe planowanie procesu oddelegowania i stwarzające ryzyko konsekwencji prawnych i podatkowych wysyłania pracowników za granicę.

Grupa docelowa:
Szkolenie zostało przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, którzy delegują bądź planują oddelegować pracowników do pracy w Niemczech. 

Ze względu na charakter szkolenia nie mogą uczestniczyć w nim przedstawiciele firm doradczych i księgowych.

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Program

Powrót do listy