sty 30

Śniadanie biznesowe „Nowe regulacje antykorupcyjne - ryzyka i obowiązki”

30 stycznia w Hotelu Mercure Wrocław odbyło się śniadanie biznesowe na temat nowych regulacji antykorupcyjnych oraz związanego z nim ryzyka i obowiązków zorganizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową wspólnie z kancelarią DZP oraz Polsko-Brytyjską Izbą Handlową. 

Cieszymy się, że wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie wśród polskich, niemieckich i brytyjskich firm  i zechcieli Państwo poświęcić swój czas, aby spędzić pouczające przedpołudnie i dowiedzieć się jaki wpływ na średnie i duże firmy może wywrzeć wejście w życie ustawy o jawności życia publicznego.

Podczas spotkania Pani dr Anna Partyka-Opiela i Pan Jędrzej Stępniowski z kancelarii DZP opowiedzieli między innymi o tym jaki jest cel ustawy, jakie obowiązki antykorupcyjne wprowadza nowa regulacja i jak uchronić przedsiębiorstwo od kar finansowych oraz odpowiedzieli na wszystkie pytania nurtujące uczestników spotkania.

Przypominamy, że ustawa zobowiązuje wszystkich średnich i dużych przedsiębiorców – tj. wszystkich przedsiębiorców zatrudniających co najmniej 50 osób lub realizujących obrót większy niż 10 mln EUR do wprowadzenia i stosowania skutecznych wewnętrznych procedur antykorupcyjnych.

Więcej informacji o kancelarii DZP na stronie: https://www.dzp.pl/

 

 

Powrót do listy