Digital Demo Day 2019, Düsseldorf

Konkurs dla warszawskich startupów z sektora nowych technologii na wyjazd na targi Digital Demo Day 2019 w Düsseldorfie

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Instytut Polski w Düsseldorfie oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa organizują konkurs skierowany do warszawskich startupów z branż IT, ICT, VR, robotyka, IoT, sztuczna inteligencja, inteligentne urządzenia oraz cyberbezpieczeństwo.
Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Düsseldorfu i udział w targach Digital Demo Day 2019 na wspólnym warszawskim stoisku.

Digital Demo Day to targi skupiające ponad 100 niemieckich i międzynarodowych startupów oraz przyciągające ponad 2500 odwiedzających. Udział w targach to możliwość spotkania z inwestorami i potencjonalnymi klientami z Niemiec i innych krajów. Wydarzenie organizowane jest przez DigiHub, jedną z najważniejszych instytucji wsparcia startupów i digitalizacji w Nadrenii Północnej-Westfalii. Na targach zorganizowane zostanie wspólne stoisko, na którym pięć warszawskich startupów zaprezentuje technologie Made in Poland.

Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Wizyta studyjna odbędzie się w terminie 06-08.02.2019 i obejmie udział w evencie poprzedzającym targi „Ecosystem networking dinner”, udział w targach w charakterze współwystawcy na warszawskim stoisku oraz spotkania z przedstawicielami ekosystemu startupowego w Düsseldorfie. Biorące udział w wyjeździe startupy będą również widniały w katalogu wystawców targów. Organizator zapewnia przelot, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport na miejscu.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • posiadać siedzibę rejestrową w Warszawie
  • reprezentować branżę IT, ICT, VR, robotyki, IoT, AI, inteligentnych urządzeń, cyberbezpieczeństwa
  • dysponować prototypem, gotowym produktem, bądź produktem na poziomie MVP
  • przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (w tym opis przedsięwzięcia w języku angielskim)
  • przesłać prezentację przedsiębiorstwa/produktu
  • przesłać krótki firm przedstawiający działalność (fakultatywnie)

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 16.12.2018.
Zgłoszenia przyjmujemy na adres: startup(at)ahk.pl 

Konkurs będzie miał format dwuetapowy. Po wstępnej ewaluacji zgłoszeń maksymalnie 15 wybranych startupów zaprezentuje swój produkt przed komisją konkursową.
Przesłuchania odbędą się w dniu 18.12.2018 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Rozstrzygnięcie konkursu na wyjazd na Digital Demo Day 2019


W dniu 18.12.2018. rozstrzygnięty został konkurs na udział w wizycie studyjnej na targi Digital Demo Day 2019. Projekt skierowany był do warszawskich startupów z branż IT, ICT, VR, robotyka, IoT, sztuczna inteligencja, inteligentne urządzenia oraz cyberbezpieczeństwo. Uczestnicy konkursu po wcześniejszym przesłaniu materiałów zgłoszeniowych przedstawili swoje pomysły biznesowe przed komisją konkursową. Wybranych zostało 5 startupów, które zaprezentują się w Düsseldorfie:

3D Motion
Controls
Sagsport
uAvionics
Whirla
Versabox

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy! Wizyta studyjna odbędzie się w dniach 06.02.-08.02.2019. Startupy przedstawią swoje rozwiązania na wspólnym warszawskim stoisku. Digital Demo Day to targi skupiające ponad 100 niemieckich i międzynarodowych startupów oraz przyciągające ponad 2500 odwiedzających.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej: https://digitaldemoday.de/