Polska krajem partnerskim Hannover Messe 2017!

         


To nie przypadek: znaczący wzrost gospodarczy i popyt na produkty niemieckie wyniosły Polskę do jednego z 10 najważniejszych rynków dla Niemiec. Dla Polski – to właśnie Niemcy są najważniejszym partnerem w handlu zagranicznym!

AHK Polska i sukcesy Państwa firm przyczyniają się do tego! Przedstawiciele AHK będą do Państwa dyspozycji przez cały tydzień targowy.

Można poznać nas bliżej podczas dyskusji panelowej "Szanse automatyzacji przemysłu w Polsce", czy Forum Startupów, łączącego najnowsze zdobycze polskiej nauki i technologii, albo odwiedzić nas bezpośrednio na stoisku w hali nr 3.

Wtorek, 25. kwietnia, 15.00- 16.45 
Seminarium GTAI:  „Szanse automatyzacji przemysłu w Polsce", ze szczególnym uwzględnieniem branż: automatyzacji, budowy maszyn i logistyki. 
Miejsce: Hala 3, Global Business & Markets, Business Forum 2.
więcej»

Środa, 26. kwietnia 13.00 - 15.00 
Polish-German Startup Forum - Pitching i Match Making w jednym! Szczególną uwagę poświęcimy start-upom, a także wymianie wiedzy i doświadczeń między firmami. Będzie to wspaniała okazja do networkingu. 
Miejsce: hala 3, Global Business & Markets, Investment Lounge, VIP Room
więcej»

Czwartek, 27. kwietania 11.00 
Bitkom - Forum Innowacji: „Jakie szanse daje przemysł 4.0?" - rozmowa z przedstawicielami z Polski i NIemiec.
więcej»

Od poniedziałku - 24. kwietnia do piątku, 28. kwietnia
Poland Science & Technology Link -  „Technologie z polskich uniwersytetów w wolnym dostępie“.
Miejsce: hala 2, Poland Science & Technology.

Punkt informacyjny: 
Przedstawiciele AHK Polska przez cały tydzień targowy będą do Państwa dyspozycji przy stanowisku informacyjnym w głównym pawilonie Polski. 
Miejsce: Polski Pawilon Inwestycyjny, hala 3, stanowisko H 32/5 - Info Desk 

Możliwe jest przeprowadzenie bileateralnych rozmów: 
Przedstawiciele AHK Polska z chęcią odwiedzą Państwa stanowiska na targach i doradzą w kwestii wejścia na rynek niemiecki lub zacieśniania współpracy z niemieckimi przedsiębiorcami.

W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z przedstawicielką AHK Polska Panią Agnieszką Ozubko  aozubko(at)ahk.pl

 

Polska krajem partnerskim Hannover Messe 2017

Idąc w ślady Stanów Zjednoczonych, Polska obejmie rolę kraju partnerskiego HANNOVER MESSE 2017, które odbędą się w dniach 24-28 kwietnia 2017. 

Wpisuje się to w aktualną strategię rozwoju gospodarczego Polski, opartą m. in. o promowanie innowacyjnych przedsiębiorstw oraz wsparcie ich ekspansji na rynkach zagranicznych. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W ostatnich edycjach targi odwiedziło ok. 200 tys. zwiedzających, a oferty przedstawiło ponad 5,2 tys. wystawców z 70 krajów.

Więcej informacji na www.hannovermesse.de

Dodatkowe informacje nt. udziału w targach dla polskich firm: 

Dział Indywidualnego Doradztwa Rynkowego AHK Polska

Kontakt: 
+ 48 22 53 10 511 
 ib(at)ahk.pl