AHK Północ

Integracja środowiska biznesowego oraz wspieranie firm w prowadzeniu ich działalności stanowi główne zadania izby w odniesieniu do tego regionu. Cechą charakterystyczną organizowanych tu spotkań jest otwarcie i nastawienia na współpracę z podmiotami, instytucjami i urzędami działającymi w regionie północno-wschodnim. 

Charatakter networkingowy mają spotkania biznesowe, tak jak np. Business Speed Meeting. Z jednej strony umożliwiają one integrację środowiska, z drugiej dają okazję nawiązania nowych kontaktów. Debata Gospodarcza, konferencje branżowe, regionalne spotkania biznesowe, spotkania świąteczne należą do największych corocznych wydarzeń organizowanych przez AHK na północy. 

W regionie północnym organizowane są szkolenia z zakresu prawa, finansów, zarządzania, komunikacji interkulturowej oraz rozwoju osobistego. Organizowane tu warsztaty językowe  dedykowane są osobom posługującym się na co dzień językiem niemieckim, np. w korespondencji biznesowej, jak też konkretnym grupom specjalistów, którzy chcą uzupełnić znajomość języka o fachowe słownictwo z konkretnej branży.

Kontakt

Magdalena Gruchała

Koordynator
Region Północny

+48 22 53 10 516
+48 22 53 10 600
Napisz e-mail